Lenkijoje įvyks 2021 metų Tekbolo Pasaulio Čempionatas

Lenkijoje įvyks 2021 metų Tekbolo Pasaulio Čempionatas

FITEQ vykdomoji valdyba džiaugiasi galėdama pranešti, kad Lenkijos mieste Glivicuose vyks 2021 m. Teqball pasaulio čempionatas.

Sporto renginys vyks 2021 m. gruodžio 8–11 dienomis, jame bus penkios kategorijos: vyrų ir moterų vienetų, vyrų ir moterų dvejetų bei mišrių dvejetų varžybos. Renginys vyks Gliwico arenoje, kuri yra viena didžiausių įvairiapusių vidaus sporto ir pramogų vietų Lenkijoje.

Generalinis sekretorius Marius Vizeris jaunesnysis FITEQ vykdomosios valdybos vardu pažymėjo: „Visų pirma, mes džiaugiamės, kad galime suteikti savo sportininkams platformą tobulėti pasaulinėje arenoje. Pasaulio čempionatas yra didžiausias ir prestižiškiausias įvykis mūsų kalendoriuje ir mes labai nekantriai laukiame to, kas laukia Lenkijoje. Šį renginį planavome jau kurį laiką, tačiau dėl neapibrėžtumo dėl COVID-19 teko būti atsargiems. FITEQ dirbs kartu su Lenkijos Teqball federacija ir esame pasirengę surengti įspūdingiausią pasaulio čempionatą mūsų istorijoje. Galiausiai esame labai dėkingi Lenkijos Teqball federacijai už bendradarbiavimą ir tikimės surengti nepamirštamą renginį.

Pasibaigus pasaulio čempionatui, FITEQ generalinė asamblėja vyks gruodžio 12 d.

Publikavo
Teqball Lithuania

Nori Priregistruoti savo futbolo komandą ar akademiją?

Įtrauk savo visą futbolo komandą/Akademiją į pOPULIARIAUSIĄ FUTBOLO ATMAINĄ PASAULYJE!
REGISTRACIJA
Futbolo įGūdžių tobulinimas
KOMANDOS NARIŲ ĮTRAUKIMAS
Komandos prekės ženklo kūrimas